Ana sayfa K Rüyada külah dondurma görmek

Rüyada külah dondurma görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada külah dondurma görmek

Rüyada külah dondurma görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada külah dondurma görmek  sevgi duyduğunuz büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza, ondan hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de durumunuz kötüyse, düzeleceğine işarettir.
# Olumsuz olarak kendisine faydası olmayacak adamlarla arkadaşlık edeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  biri tarafından çocuklarınıza zulmedileceğine işarettir.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde  sanatta kazançla birlikte kariyer sahibi olmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ekmek miktarınca ganimet elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 899 ( sekizyüzdoksandokuz )
Rüyada külah dondurma görmek Canberk HAFIZ tarafından 29.09.2016 – 15:03 tarihinde Fransa / Saint-Étienne şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami Hazretleri buyuruyor ki: "İnsana zararı en şiddetli olan şeyin ne olduğunu bilmek istedim. Bunun, gaflet olduğunu anladım. Gafletin insana yaptığı zararı, Cehennem ateşi yapmaz. Yâ Rabbî! Bizleri gaflet uykusundan uyandır. Lütuf ve keremin ile bu duâyı kabûl eyle."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here