Ana sayfa K Rüyada külçe altın bulmak

Rüyada külçe altın bulmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada külçe altın bulmak

Rüyada külçe altın bulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada külçe altın bulmak rızka, kuvvete, nimete, zevceye, yardımcıya ve çok oğula delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de dikkatsizlik ve sorumsuzluğunuz yüzünden gözden düşeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  bir kadına çirkin bir söz söyleyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  anne ve babanızın sizden hoşnut olmadıklarına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için  saygın bir kimsenin vefat edeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  zengin ve dindar bir kadınla evlenmek istediğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 26 ( yirmialtı )
Rüyada külçe altın bulmak Uğur ÜLGEY tarafından 09.09.2016 – 18:39 tarihinde Denizli / Çivril şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün Ebu Hureyre r.a. Medine çarşısına uğrar, çarşıya hâkim bir yerde durur ve:Ey çarşı esnafı! Sizler ne kadar beceriksizsiniz, der.Nedenmiş o, diye sorarlar.Rasulullah’ın mirası bölüştürülüyor, siz burada duruyorsunuz. Gidip payınızı almayacak mısınız?Nerede dağıtılıyor?Mescitte.Çarşı ahalisi koşarak mescide giderler. Ebu Hureyre r.a. orada bekler. Adamlar gittikleri gibi geri dönerler. Ebu Hureyre:Niçin döndünüz, diye sorar.Mescide vardık, içeri girdik, taksim edilen bir şey göremedik, derler.Mescitte hiç kimseyi göremediniz mi?Yoo, gördük. Bazıları namaz kılıyor, bazıları Kur’an okuyor, bazıları da helal ve haram mevzuları üzerinde müzakere yapıyorlardı, derler.Ebu Hureyre r.a.: Yazık size! Hz. Muhammed s.a.v.’in mirası işte budur, der.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here