Ana sayfa K Rüyada küp kırmak

Rüyada küp kırmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada küp kırmak

Rüyada küp kırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada küp kırmak  bir sıkıntı yaşayacağınıza, ancak bu durumdan çabucak kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emdiğiniz irin ve kan miktarınca mal biriktireceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak bir dostunuz tarafından terk edileceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise halk arasında küçük düşürüleceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için  bir erkek çocuğunuz olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için gereğinden fazla para harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 739 ( yediyüzotuzdokuz )
Rüyada küp kırmak Hazal AYDINLIOĞLU tarafından 23.04.2016 – 00:07 tarihinde Batman / Beşiri şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4317 – Ubey İbnu Ka'b radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Kıyamet günü geldi mi, ben peygamberlerin imamı, hatibi ve onlar arasında şefaat etmeye yetki sahibi olacağım. Bunda övünme yok."Tirmizi, Menakıb 3, (3617).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here