Ana sayfa K Rüyada kürek kaybetmek

Rüyada kürek kaybetmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kürek kaybetmek

Rüyada kürek kaybetmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kürek kaybetmek  ölen kişiden yana yakınlarının sevinç yaşayacaklarına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile yaşamında huzura yorumlanır.
# Olumsuz olarak dostlardan birinin hastalığına veya bir törene işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  alçakgönüllü biri olduğunuza, ancak üzüleceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için  zahmetli bir uğraştan sonra başarıya ulaşamayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  borcunuzu ödeyeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 205 ( ikiyüzbeş )
Rüyada kürek kaybetmek Ladin AKSEVİM tarafından 11.02.2016 – 15:00 tarihinde Bolu / Seben şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İlim ile meşgul olan kimse, dünyada en güzel, en hayırlı, en faydalı iş ile meşgul oluyor demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here