Ana sayfa K Rüyada kürk görmek

Rüyada kürk görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kürk görmek

Rüyada kürk görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kürk görmek  söz sahibi bir kimsenin malınıza el koyacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de halkın ona boyun eğip her hususta itaat etmesine yorumlanır.
# Olumsuz olarak ömrünün sona erdiğine ve ecelin geldiğine delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise evlât ve iyâline ve akrabalarına karşı hizmet ve şefkat noksanlığına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için  ölen kimse hakkında hayır bir işte bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  Kuran ilmi öğreneceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 278 ( ikiyüzyetmişsekiz )
Rüyada kürk görmek Cumhur OKCU tarafından 07.09.2016 – 10:05 tarihinde Kırşehir / Kaman şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cenab-ı Hak affedicidir ancak kul hakkına karışmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here