Ana sayfa K Rüyada kürk yelek görmek

Rüyada kürk yelek görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada kürk yelek görmek

Rüyada kürk yelek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kürk yelek görmek saygınlığınızı korumanız için dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de adil birisiyle tanışılacağına yorumlanır.
# Olumsuz olarak  bu rüyayı kadın görürse kızının öleceğine, erkek görürse, karısının öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir savaşta şehit olacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Hazm rüyayı gören kişi için  son dereceye iyiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalık ve sıkıntıya işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 569 ( beşyüzaltmışdokuz )
Rüyada kürk yelek görmek Yalvaç SUNA tarafından 19.12.2016 – 10:14 tarihinde Adana / Tufanbeyli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar, fakir olmaktan korkarak dünyalık için çalıştıkları kadar, cehennemden korkup, korunmak için çalışsalardı, mutlaka cennete giderlerdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here