Ana sayfa K Rüyada kuşun parmak ısırması

Rüyada kuşun parmak ısırması

3
0
PAYLAŞ

Rüyada kuşun parmak ısırması

Rüyada kuşun parmak ısırması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada kuşun parmak ısırması Allahın size haccı nasip edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  düşmanlara karşı zafer elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hainliğe ve bedbahtlığa delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  boş ve asılsız sözler söyleyeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Muhammed Zerrindeşti görülen rüya  saygınlık ve itibar elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  mal biriktireceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 486 ( dörtyüzseksenaltı )
Rüyada kuşun parmak ısırması Köksal YUDULMAZ tarafından 28.07.2016 – 01:32 tarihinde Sivas / Ulaş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bu dünya fanidir, en büyük dava, baki olan âlemi kazanmaktır. İnsanın itikadı (imanı) sağlam olmazsa, davayı kaybeder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here