Ana sayfa L Rüyada leş yediğini görmek

Rüyada leş yediğini görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada leş yediğini görmek

Rüyada leş yediğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada leş yediğini görmek  zahit ve dindar biri olacağınıza ve hayır işler yapacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın inayetiyle saygınlığınızın artacağına işarettir.
# Olumsuz olarak akrabalarınıza büyüklük etme hevesinizin olduğuna, ancak kimsenin size itaat etmeyeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yakınlarınızdan birinin sağlık haberlerini alacağınıza elinizden geldiği kadarıyla zor durumdakilerin yardımına koşacağınıza delâlettir.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için size bir haber geleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evde çalışan hizmetçinin iyi ve güvenilir biri olduğuna işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 376 ( üçyüzyetmişaltı )
Rüyada leş yediğini görmek Doğuhan SADIKOĞLU tarafından 23.06.2016 – 05:49 tarihinde Niğde / Niğde şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

270 – İbnu Ebî Evfa radıyallahu anh buyurmuştur ki: "Müşteri kızıştıran, ribâ yemiş hâindir. Bu iş, bâtıl bir aldatmadır, helâl değildir."Buhârî bunu senetsiz olarak ve sahâbe sözü şeklinde rivayet etmiştir. Büyû 60.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here