Ana sayfa L Rüyada lokum dizmek

Rüyada lokum dizmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada lokum dizmek

Rüyada lokum dizmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada lokum dizmek tüm arzularınızı elde edeceğiniz mutlu bir dönem geçireceğinize delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  geçim konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  akrabalarınızdan birinin öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yalan söze ve yalancı bir adama delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için her zamanki durumunuzdan daha iyi bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  çocuğunuzun yönetici olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 713 ( yediyüzonüç )
Rüyada lokum dizmek Fikret GİNOVİÇ tarafından 13.05.2016 – 05:45 tarihinde Bursa / Yıldırım şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

981 – Ebu Mes'ud el-Bedri radıyallahu anh anlatıyor: "Bir adam, Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a, yularlanmış bir deve getirerek: "Bu Allah yoluna bağışımdır" dedi. Resülullah aleyhissalâtu vesselâm adama:"Buna karşılık sana, kıyamet günü, her biri yularlanmış yedi yüz deve vardır!" dedi.Müslim, İmâret 132, (1892); Nesâî, Cihâd 46, (6, 49).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here