Ana sayfa L Rüyada lokum dükkanı görmek

Rüyada lokum dükkanı görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada lokum dükkanı görmek

Rüyada lokum dükkanı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada lokum dükkanı görmek rüya sahibinin çetin koşullara rağmen pes edilmeyeceğini kişinin içindeki güçle her konuda başarı göstereceğini belirtir. Bazı rüya yorumcularına göre de  fesat ehli bir kadının malını yiyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak dost ve ahbaplardan uzak kalmaya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hareketlerinize dikkat etmeniz gerektiğini de belirtir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya  maddi zararla karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kişi için fırtınalı günlerin kapıda olduğunu ve özel hayatla alakalı tutkulu beraberliklerin gündeme geleceğini
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 514 ( beşyüzondört )
Rüyada lokum dükkanı görmek Barbaros KARABIYIKLI tarafından 11.01.2016 – 07:10 tarihinde Manisa / Ahmetli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya için yaratılmadın ki öyle ise nedenonu elde etmek için var gücünle çalışıyorsun a gafil!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here