Ana sayfa L Rüyada lokum sarmak

Rüyada lokum sarmak

3
0
PAYLAŞ

Rüyada lokum sarmak

Rüyada lokum sarmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada lokum sarmak  bir ayrılık mesajı alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kavga edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hastalanacağınıza, ölüm döşeğinde olacağınıza, ama daha sonra sağlığınıza kavuşacağınıza delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir ümitsizlik yaşayacağınıza veya kötü bir sonla karşılaşacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için korku ve şiddetten emin olmaya, hayır ve menfaate delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  yoksulluğa ve düşmana yenilmeye işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 611 ( altıyüzonbir )
Rüyada lokum sarmak Betül ÖZDİL tarafından 01.02.2016 – 19:45 tarihinde Sivas / Sivas şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ömer r.a. Medine’de boşta gezen bir gruba:Siz necisiniz, diye sorduğunda onlar:Biz mütevekkil kimseleriz, diye karşılık verdiler.Bunun üzerine Hz. Ömer r.a. dedi ki:Hayır, siz mütevekkil değil, müteekkil (yiyici) kimselersiniz! Tohumunu tarlaya atıp daha sonra Allah’a itimat eden kimseye mütevekkil denir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here