Ana sayfa Rüya Tabirleri Rüyada matematik sınavı görmek

Rüyada matematik sınavı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada matematik sınavı görmek

ruyada-gemi-gormek

Yorumlanmasını istediğiniz rüyaya geçmeden önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada matematik sınavı görmek birkaç şekilde yorumlanır. 

#  Bazı tabircilere göre rüyada matematik sınavı görmek saygın biriyle dost olacağınıza sizden veya yakınlarınızdan halkın beğendiği ve övgüyle andığı evlatlar türeyeceğine, mal ve büyüklük elde edeceklerine birilerinden güzel bir söz işiteceğinize biriyle tanışmak için girişimde bulunacağınıza bir vazifenizi yerine getirmenin memnuniyetini yaşayacağınıza ömrünüzün uzun olacağına ve helal rızk elde edeceğinize yaşadığınız sürece hastalık ve dertlerle uğraşmayacağınız anlamına geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere yeniden kavuşmaya çalışkan ve hayırlı bir adama kişinin sevgilisi ve mahbubu ile yorulur.

#  Bazılarına göre de rüyada matematik sınavı görmek kötü huylu kadına sahip olduğunuz mallarınızı kaybedeceğinize her an tatsız bir olayla karşılaşabileceğinize işlerde endişe ve korkuya zalim hâkime, üzüntü, sıkıntı ve zarara evlilikte sıkıntıyı, ya da işlerinizin ters gitmesine ve üzüntülü anlar yaşayacağınıza aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine ertelenecek bir yolculuğa arkadaşlarınızla kavga edeceğinize boş ümide ve boş hayale şeklinde tabir edilir.

“Gerçek şu ki; rüya tabirleri ilmi, şerif ve büyük bir ilimdir. Hak Taâla’nın bu ilmi Hz. Yusuf’a (a.s) bağışlamış olduğunu herkes bilir. Nitekim yüce Allah, Kurân-ı Kerim’de şöyle buyurur: İşte Yusuf’u, Mısır’da böylece yerleştirdik de ona rüya yormasını öğrettik”

Son olarak şunu söylemek gerekir ki, tabir üstatlarının yorumladıkları manalar abartılı ve boş değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here