Ana sayfa M Rüyada minder toplamak

Rüyada minder toplamak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada minder toplamak

Rüyada minder toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada minder toplamak saygın kişiler arasında haber getirip götüreceğinize ve aralarını bozacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de içinden çıkamayacağınız ve ne yapacağınızı şaşırıp kalacağınız bir işle karşılaşacağınıza, ama sonunda iyi bir netice elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise kadınlar için geçici arkadaşlık, erkekler içinse huzursuzluğa delâlettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya  saygın bir kimseyle husumete düşüp onu alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dini bir olaydan dolayı sevineceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 91 ( doksanbir )
Rüyada minder toplamak Berkecan GÜLEBAKAN tarafından 18.03.2016 – 15:29 tarihinde Kastamonu / Cide şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu.“Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk.O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.Müslim,İmân, 95

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here