Ana sayfa M Rüyada misk hediye almak

Rüyada misk hediye almak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada misk hediye almak

Rüyada misk hediye almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada misk hediye almak  büyüklük elde edeceğinize ve yapmak istediğiniz büyük bir işi gerçekleştireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de durumunuz kötüyse, düzeleceğine işarettir.
# Olumsuz olarak çok para kazanmak ve zengin olmak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde maddi desteğe ihtiyaç duyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  saadet ve mutluluğa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 844 ( sekizyüzkırkdört )
Rüyada misk hediye almak Can MOLLA AMETALI tarafından 14.12.2016 – 08:51 tarihinde Kastamonu / Çatalzeytin şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3554 – Hz. Osman radıyallahu anh anlatıyor:"Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kim abdest alır ve abdestini güzel yaparsa hataları vücudundan tırnak diplerine varıncaya kadar çıkar, dökülür.''

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here