Ana sayfa M Rüyada misvak ile diş fırçalamak

Rüyada misvak ile diş fırçalamak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada misvak ile diş fırçalamak

Rüyada misvak ile diş fırçalamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada misvak ile diş fırçalamak  o bölgede yaşayan insanların gıybetini edeceğinize veya onlara küfredeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  evladınızın yolculuğa çıkacağına işarettir.
# Olumsuz olarak üstünüze aldığınız sorumluluklar, sizi çok zor durumda bırakacak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise asaletsiz bir kişiyle kavga edeceğinize tâbir olunur.
# Ünlü alim Ibn-i Kesir (rh.a.) demiştir ki;  aşkta mutluluğa ve evlilikte tehlikeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  utanç verici bir olay gerçekleştireceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 493 ( dörtyüzdoksanüç )
Rüyada misvak ile diş fırçalamak Serkan TOPALAN tarafından 11.10.2016 – 04:57 tarihinde Düzce / Gümüşova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bismillah her hayrın başıdır.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here