Ana sayfa M Rüyada mühür verilmesi

Rüyada mühür verilmesi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada mühür verilmesi

Rüyada mühür verilmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada mühür verilmesi kadınlar için kocaya, sıradan insanlar için hayra yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de vesvese içinde olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak büyük bir belaya delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir iş konusunda düşüşünüzün, yükselişinizden daha hızlı gerçekleşeceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Fadlan rüyayı gören kişi için mühim işle vazifelenmeye ve insanlar arasında hayır ve ihsan ile anılmaya delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  söz sahibi birinden kuvvet ve destek alacağınıza işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 36 ( otuzaltı )
Rüyada mühür verilmesi Şirzat ZEYBEK tarafından 11.01.2016 – 02:05 tarihinde Uşak / Banaz şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4329 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bana bir mü'min selam verdi mi, kendisine mukabele etmem için Allah ruhumu bedenime iade eder. Ben de mutlaka selama mukabele ederim."Ebu Davud, Menasik 100, (2041).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here