Ana sayfa M Rüyada mülakat sınavı görmek

Rüyada mülakat sınavı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada mülakat sınavı görmek

Rüyada mülakat sınavı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada mülakat sınavı görmek  tutarsızlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de arzu ettiği şeyin tamamlanmasına delâlet eder.
# Olumsuz olarak ahlâk yönünden eksikliğe yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  başlayacağınız herhangi bir işi yarıda bırakacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Fezari yorumunda  hedefinize ulaşamayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evleneceğinize, ailenizin genişleyeceğine veya mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 626 ( altıyüzyirmialtı )
Rüyada mülakat sınavı görmek Tunga BİLGİR tarafından 25.07.2016 – 08:57 tarihinde Giresun / Tirebolu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1003 – İbnu Abbâs radıyallahu anhümâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm Mekke'nin fethi günü buyurdular ki:"Artık bu fetihten sonra hicret yoktur. Fakat cihâd ve niyyet vardır. Öyleyse askere çağrıldığınız zaman hemen silâhaltına koşun!"Buharî, Cihâd 1, 27, 194, Cizye 22, Hacc 43, Cezâu's-Sayd 10; Müslim, İmâret 85, (1353), Hacc 445, (1353); Tirmizî, Siyer 33, (1590); Nesâî, Cihâd 15, (7,146); Ebu Dâvud, Cihad 64, (2480).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here