Ana sayfa M Rüyada mülakatta başarısız olmak

Rüyada mülakatta başarısız olmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada mülakatta başarısız olmak

Rüyada mülakatta başarısız olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada mülakatta başarısız olmak onu sevmek ve ona gönül vermek demektir. Bazı rüya yorumcularına göre de  kötü bir haber alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak söyleyeceğiniz bir söz yüzünden vebal altında kalacağınıza ve eğer tacirseniz, ticaret konusunda yalan söyleyeceğinize delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise faydasız bir arkadaşlığa şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya  düşmana yenik düşeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dört şekilde tabir olunur: a) Tevbe , b) Afiyet , c) Güçlükten kurtuluş , d) Korkudan emin olmak..
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 739 ( yediyüzotuzdokuz )
Rüyada mülakatta başarısız olmak Beste GÜRDEMİR tarafından 06.09.2016 – 09:33 tarihinde Ordu / İkizce şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1819 – İbnu Mes'ud radıyallâhu anh demiştir ki: "Kimin sıkıntısı artarsa şu duayı okusun:"Allah’ım ben senin kulunum, kulunun oğluyum, câriyenin oğluyum, senin avucunun içindeyim, alnım senin elinde. Hakkımdaki hükmün caridir. Kazan ne olursa hakkımda adalettir. Kendini tesmiye ettiğin veya kitabında indirdiğin veya nezdinde mevcut gayb hazinesinden seçtiğin, sana ait her bir isim adına senden Kur'ân'ı kalbimin baharı, sıkıntı ve gamlarımın atılma vesilesi kılmanı dilerim."Bu duayı okuyan her kulun gam ve sıkıntısını Allah gidermiş, yerine ferahlık vermiştir."Mecmau'z Zevaid'de (10, 136) mevcuttur. Hâkim'in Müstedrek'inde de (1,509) kaydedilmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here