Ana sayfa M Rüyada müslüman din adamı görmek

Rüyada müslüman din adamı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada müslüman din adamı görmek

Rüyada müslüman din adamı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada müslüman din adamı görmek yalnızlık ve üzüntüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  beş vakit namazınızı eda edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  birinden hırsızlık yoluyla elde edilen bir mal alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise cimri bir kimseden zahmetle kazanç elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda sarhoşluğunuz miktarınca saygınlık elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  Allahın izniyle düşmanlarınıza galip geleceğinize ve akıbetinizin iyi olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 703 ( yediyüzüç )
Rüyada müslüman din adamı görmek Ayşegül HIRLAK tarafından 10.12.2016 – 00:29 tarihinde Erzurum / Uzundere şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bedeniniz mezara girmeden, nefsinizin şerrinden emin olmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here