Ana sayfa N Rüyada nevruz çiçeği görmek

Rüyada nevruz çiçeği görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada nevruz çiçeği görmek

Rüyada nevruz çiçeği görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nevruz çiçeği görmek  miras yüzünden ailevi çekişmeler yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de herhangi bir başarınızdan dolayı ödül alacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak zekâtı verilmeyen mala tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise  akrabalarınızla büyük bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya  hastalık, iflas, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir mevkiye yükseleceğinize şeklinde yorulur.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 523 ( beşyüzyirmiüç )
Rüyada nevruz çiçeği görmek Selen GÜLKAN tarafından 18.10.2016 – 08:26 tarihinde Kars / Kağızman şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6774 – Abbâs İbnu Abdilmuttalib anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Ne me'mûne (beyin zarına ulaşan yarada), ne câife (bedenin iç kısmına ulaşan yarada), ne de münakkıla (kemiği kırıp yerinden kaydıran yarada) kısas vardır. Yani başkasını bu çeşit yaralarla yaralayan kimseye kısas uygulanmaz, diyet alınır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here