Ana sayfa N Rüyada nikah olmaması

Rüyada nikah olmaması

1
0
PAYLAŞ

Rüyada nikah olmaması

Rüyada nikah olmaması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nikah olmaması başarısızlık ve zarara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve menfaate işarettir.
# Olumsuz olarak  bir kaza atlatacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bu rüyayı nerede görmüşseniz evinizde veya başka bir yerde, orada musibet olacağına ve büyük-küçük herkesin orayı ziyaret edeceğine işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Ebu Said Gürgani görülen rüya  gurbete gideceğinize ve çeşitli şehirler göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç şekilde tabir olunur: a) Memurluktan azledilmek , b) Memurun aleyhine bir iş , c) Gurbet.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 202 ( ikiyüziki )
Rüyada nikah olmaması Yiğit GÖÇMEN tarafından 10.04.2016 – 11:04 tarihinde Balıkesir / Havran şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tasavvufta temel prensib şudur: “Keramete değil, istikamete itibar edilir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here