Ana sayfa N Rüyada nikah şahidi görmek

Rüyada nikah şahidi görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada nikah şahidi görmek

Rüyada nikah şahidi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nikah şahidi görmek söz sahibi birinden mal ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayır yolunu seçeceğinize ve salih ameller işleyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak  bir iş konusunda düşüşünüzün, yükselişinizden daha hızlı gerçekleşeceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir iş neticesinde takdire layık olacağınız halde takdir görmeyeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Muhammed bin İbrahim el-Fezari rüyayı gören kişi için haram mala işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi şekilde methedilmeye ve güzel isme işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 824 ( sekizyüzyirmidört )
Rüyada nikah şahidi görmek Selimcan DİNÇTÜRK tarafından 13.12.2016 – 19:08 tarihinde Yalova / Armutlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya bir değirmedir. Önüne kattığını bir gün gelir öğütür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here