Ana sayfa N Rüyada nine ve dede görmek

Rüyada nine ve dede görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada nine ve dede görmek

Rüyada nine ve dede görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nine ve dede görmek halkın ona boyun eğip her hususta itaat etmesine yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de  başarıyla sonuçlanacak bir girişimde bulunacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak dikkatli olmanız gerektiğine tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise  birtakım sorunlar yaşayacağınıza ve üzüleceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için haramlardan uzak duracağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ısırıldığınız ölçüde zarar göreceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 874 ( sekizyüzyetmişdört )
Rüyada nine ve dede görmek Onurhan BARUTÇUOĞLU tarafından 08.11.2016 – 09:02 tarihinde Batman / Gercüş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4567 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Ben karyeleri yiyen bir karyeye hicretle emrolundum. Buna Yesrib diyorlar. Burası Medine'dir. Medine, tıpkı körüğün curufu ayırması gibi insanların kötüsünü defedip ayırır."Buhari, Fezâilu'l-Medine 2; Müslim, Hacc 488, (1382); Muvatta, el-Câmi' 4, (1, 886).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here