Ana sayfa N Rüyada nişan alışverişi yapmak

Rüyada nişan alışverişi yapmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada nişan alışverişi yapmak

Rüyada nişan alışverişi yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nişan alışverişi yapmak  erkekseniz, gördüğünüz adet kanı kadar haram mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de istediklerine kavuşmaya yorumlanır.
# Olumsuz olarak hilekar biri tarafından aldatılmaya delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntüyle sonuçlanan bir ilişkiye delâlet eder.
# Ünlü düşünür Hucendi tabirinde  kardeşinizin veya ortağınızın öleceğine ya da onlardan ayrılacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı ticari işlerinizde geri adım atacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 243 ( ikiyüzkırküç )
Rüyada nişan alışverişi yapmak Seda CAN AKÇAÖZOĞLU tarafından 07.09.2016 – 08:10 tarihinde Çorum / Bayat şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4527 – Abdullah İbnu Kurt anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah indinde günlerin en büyüğü Kurban bayramı günüdür, bunu, fazilette Nefr günü teşrik günlerinin ikinci günü takib eder."Ebu Davud, Menasik 19, (1765).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here