Ana sayfa N Rüyada nohut yemeği yaptığını görmek

Rüyada nohut yemeği yaptığını görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada nohut yemeği yaptığını görmek

Rüyada nohut yemeği yaptığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada nohut yemeği yaptığını görmek akıbetinizin iyi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yemeğe doymak ise açlıktan daha iyidir işarettir.
# Olumsuz olarak  bir yakınınızın öleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise söz sahibi birinden yana makam elde edeceğinize, ama dinî inancınızın zayıflayacağına tâbir olunur.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için şöhret bulacağınıza veya çocuğunuzun hastalanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için iyi bir olayla karşılaşacağınıza delalettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 265 ( ikiyüzaltmışbeş )
Rüyada nohut yemeği yaptığını görmek Miralay BARUTÇUOĞLU tarafından 22.10.2016 – 19:36 tarihinde Mardin / Nusaybin şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4529 – İbnu Abbas radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm:"Salih amellerin Allah'a en ziyade sevgili olduğu günler bu on gündür!" buyurmuştu. Cemaatten:"Allah yolundaki cihaddan da mı?" diye soran oldu."Cihaddan da! buyurdu. Ancak bir kimse, canını, malını muhataraya atarak çıkar, hiçbir şeyle dönmezse yani cihad sırasında ölürse o kimse hariç."Buhari, Iydeyn 11; Ebu Davud, Savm 61, (2438); Tirmizi, Savm 52, (757).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here