Ana sayfa Ö Rüyada öğle namazı sünneti kılmak

Rüyada öğle namazı sünneti kılmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada öğle namazı sünneti kılmak

Rüyada öğle namazı sünneti kılmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada öğle namazı sünneti kılmak  beklenmedik bir harcamayla ekonomik durumunuzu zora sokacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hoşlanmayacağınız şeylerle karşılaşacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise yakınlardan birinin yardımına koşmaya delâlettir.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Nasr Mansur rüyayı gören kişi için yabancı bir yöneticiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hırsızlıkla itham edileceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 462 ( dörtyüzaltmışiki )
Rüyada öğle namazı sünneti kılmak Nisanur AKMAN tarafından 16.10.2016 – 11:07 tarihinde Manisa / Saruhanlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sırf Allah rızası için yapılmayan hiçbir amel makbul değildir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here