Ana sayfa Ö Rüyada öküz kavgası görmek

Rüyada öküz kavgası görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada öküz kavgası görmek

Rüyada öküz kavgası görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada öküz kavgası görmek dört şekilde tabir olunur: a) Eldeki malın gitmesi , b) Hastalık , c) Cinnet , d) Üzüntü ve keder… Bazı rüya yorumcularına göre de  kardeşinizin veya ortağınızın tutuklanacağına ve işlerinizde aksaklık çıkacağına işarettir.
# Olumsuz olarak düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demek tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise kötü ve üzüntü verici bir haberin alınacağına yorumlanır.
# Ünlü düşünür Muvaffak tabirinde  bir çocuğa yardımcı olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  sevgiye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 213 ( ikiyüzonüç )
Rüyada öküz kavgası görmek Tümer TAYAN tarafından 13.09.2016 – 11:10 tarihinde Sakarya / Serdivan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kulun kalbini ıslah etmesi için, salihlerle beraber olması ve onların işlerini nazarı dikkate alması kadar faydalı bir şey yoktur. Yine kulun fasıklarla beraber olup onların işlerine dikkat ve nazar etmesi kadar zararlı bir şey yoktur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here