Ana sayfa O Rüyada olmayan görümce görmek

Rüyada olmayan görümce görmek

6
1
PAYLAŞ

Rüyada olmayan görümce görmek

Rüyada olmayan görümce görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada olmayan görümce görmek  o kimseye mal bağışlayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  anne karnındaki çocuğa işarettir.
# Olumsuz olarak  aşk hayatınızda aldatılacağınıza ve umduğunuz şeyleri elde etme konusunda aceleci olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yaşamındaki sıkıntılarla uğraşamayıp ruhsal sıkıntılara düşmek demektir.
# Ünlü filozof Abdülhamid İbn Türk yorumunda  başarıyla sonuçlanacak bir girişimde bulunacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  mal ve murada işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 654 ( altıyüzellidört )
Rüyada olmayan görümce görmek Furkan ÇOTUR tarafından 06.12.2016 – 22:56 tarihinde Malatya / Kuluncak şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tasavvuf yolunda olan kimseye en önce lâzım olan, tövbe ile günah kirlerinden temizlenmesidir. Tövbe; günahtan vazgeçmek, o günâhı yaptığına pişmân olmak, o işi terketmeye azmetmek, haksız aldığı malı sâhibine geri vermek, kaçırmış olduğu namazlarını kazâ etmek, hocasının hizmetinde bulunmak, onun emrine uymakla olur.

1 YORUM

  1. Başım döndüğü ve midem bulandığı için yatmak üzere yatağa gittim. Bu arada benim bir tane görümcem var ama rüyamda bir tane daha vardı yani eşimin bir küçüğü olarak gözüküyordu. Sonra yattığım aynı odada görüyorum yalnız bu rüyayı aynı odada birde balkon kapısı varmış. Oradan bir kız çıktı saçları uzun hafif dalgalı ve üzerinde de mavi bir hırkası vardı. Ve ben sen kimsin diyordum yerimden kalkarak o da bana yüzüme bakmadan fısıldayarak hızlıca yanımdan ayrıldı kapıdan çıktı gitti. Sonra aynı kız bir daha geldi. Yenge hayrola neyin var dedi bana bende az önce gelen sen değil miydin niye benimle konuşmadın dedim. Hayır, ben gelmedim dedi. Ben korktum biraz sonrada, başım ağrıyordu midem de bulanıyordu yatayım dedim şuraya ama kız çok güzeldi ve kanım neden bilmem bir anda çok ısındı. Mutlaka arkadaş olmalıyız diye düşündüm. Daha sonrada ben uyumaya devam ederken benim odaya bir kutu getirdiler annemle yani kayınvalidemle görümcem olan kişi abim bana kıyafet almış dedi çok sevindim neden bilmiyorum ama gerçekten de kanım çok kaynadı yaa hiç tanımadığım birisine abisidir alsın diyorum bir yandan da içimden. Ama gerçek görümcemin oğluna da bot almış ona da sinir oldum neden almış diye hemen kocama mesaj atmak üzere telefonu elime alacaktım. Eşim beni gerçekten de o sırada aradı aradığı rüya değil korktum biraz tabi bende hayır olsun inşallah. Rüyamı tamamıyla yorumlarsanız çok sevinirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here