Ana sayfa Ö Rüyada ölüden nar almak

Rüyada ölüden nar almak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ölüden nar almak

Rüyada ölüden nar almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ölüden nar almak  bencilliğinizden dolayı zarar göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de izzet, şeref ve rütbe ile tâbir olunur.
# Olumsuz olarak  Allahın o bölgeye azap göndereceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şerli ve kötü insanların helakine işarettir.
# Ünlü düşünür İbn-i Şeddad tabirinde kendi menfaatinize olan bir işi neticelendireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için akrabalarınızdan hayır ve menfaat elde edeceğinize ve onların vesilesiyle saadet bulacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 533 ( beşyüzotuzüç )
Rüyada ölüden nar almak Serhan SOLAK tarafından 21.02.2016 – 08:32 tarihinde Fransa / Toulon şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hıristiyanlıkta baba kullarını mahkûm eder, oğul ise onları kurtarır gibi sapıkça bir ana tema mevcuttur. Kısacası İslam dini müstesna, diğer dinlerin din olmaktan çıktıkları aşikâr bir gerçektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here