Ana sayfa Ö Rüyada ölünün emanet vermesi

Rüyada ölünün emanet vermesi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ölünün emanet vermesi

Rüyada ölünün emanet vermesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ölünün emanet vermesi saygın ve cömert kişiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yakın bir iyi arkadaşınızın desteği sayesinde içinde bulunduğunuz zor durumdan sıyrılacağınıza yorumlanır.
# Olumsuz olarak sonunda pişman olacağı bir işe delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise çirkin ve küfürlü sözler işiteceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya kabir azabından kurtulacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  biriyle daimi bir ilişkiye gireceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 856 ( sekizyüzellialtı )
Rüyada ölünün emanet vermesi Eda ÇUHADAR tarafından 15.05.2016 – 18:04 tarihinde Balıkesir / Bandırma şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Abdulkadir Geylanî Hazretlerinin üzerine hiç sinek konmazdı. Onun bu haline vakıf olanlardan biri sordu.Üzerinize sinek konduğunu hiç görmüyoruz? Sebebi nedir? Şu cevabı verdi:Niçin konsun ki? Üzerimde ne dünyanın pekmezi var, ne de ahiretin balı…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here