Ana sayfa Ö Rüyada ölünün kumaş kesmesi

Rüyada ölünün kumaş kesmesi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada ölünün kumaş kesmesi

Rüyada ölünün kumaş kesmesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ölünün kumaş kesmesi zalim biri olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  düşmandan yana güvende olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak çok günah işleyeceğinize, bu yüzden tövbe etmeniz ve sadaka vermeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bazı kere de yakınlarla münakaşaya işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hârizmî görülen rüya güzel ve eğlenceli bir tatile çıkacak demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hedeflediğiniz ya da arzu ettiğiniz şeyin dışında, farklı bir şey elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 533 ( beşyüzotuzüç )
Rüyada ölünün kumaş kesmesi Özge KARAKAN tarafından 28.01.2016 – 16:49 tarihinde Azerbaycan / Şeki şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Huzeyfe ibn al-Yeman son alarak şunları söylemiş:“Allah’ım, sen bilirsin ki ben fakirliği zenginlikten zilleti izzetten, ölümü hayattan çok severim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here