Ana sayfa Ö Rüyada ölünün nar yemesi

Rüyada ölünün nar yemesi

3
0
PAYLAŞ

Rüyada ölünün nar yemesi

Rüyada ölünün nar yemesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ölünün nar yemesi hayır ve saadete ve nimete delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir yolcuyla arkadaş olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak memuriyetinde hile yapmaya, haksiz ve batıl yollu insanların mallarını yemeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için biriyle sorun yaşayacağınıza ve bundan zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  emaneti koruyacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 562 ( beşyüzaltmışiki )
Rüyada ölünün nar yemesi Halilibrahim TÜFEKCİ tarafından 10.11.2016 – 08:46 tarihinde Muğla / Ula şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir kötünün cezasını, bin iyi çeker.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here