Ana sayfa Ö Rüyada öperken ısırmak

Rüyada öperken ısırmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada öperken ısırmak

Rüyada öperken ısırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada öperken ısırmak hukuk alanında öncü bir şahsiyet olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  tembelliğe işarettir.
# Olumsuz olarak ağır bir borç altına gireceğinize ve bu yüzden hapse düşeceğinize yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise müctehidler için ilme, bazan da dindeki bozukluğa yorumlanır.
# Ünlü düşünür Nureddin Batrucî tabirinde  büyük bir günaha müptela olacağınıza ve daha sonra tövbe edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  inancınızın doğruluğuna veya eşinizin güçlü olduğuna işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 909 ( dokuzyüzdokuz )
Rüyada öperken ısırmak Kuday GÜZEL tarafından 13.10.2016 – 22:25 tarihinde Zonguldak / Gökçebey şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3660 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm süt içti. Ne mazmaza yaptı, ne abdest aldı; namazını kıldı."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here