Ana sayfa O Rüyada orman ve ağaç görmek

Rüyada orman ve ağaç görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada orman ve ağaç görmek

Rüyada orman ve ağaç görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada orman ve ağaç görmek bir işinizi ihmal edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuklarınızın veya malınızın çoğalacağına ve sevineceğinize delalet eder.
# Olumsuz olarak  ailevi anlaşmazlığa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise halka edeb ve ilim öğreten ve onlara iyi ahlâkı gösteren, buna mukabil kendisinde nifak olan kimseye delâlet eder.
# Ünlü filozof Kindi yorumunda herkesin gidip geldiği yere işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için sekiz vech ile tabir olunur: a) Şeref , b) Siyaset , c) Zikr-i cemil , d) Güzel şöhret , e) Ulvî ve yüce mertebe , f) Sefer için emir , g) İzzet , h) Kuvvet…
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 866 ( sekizyüzaltmışaltı )
Rüyada orman ve ağaç görmek Berkay YUMURTACI tarafından 07.01.2016 – 19:13 tarihinde Kayseri / Tomarza şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

273 – Abdullah İbnu Ebi Bekr'in anlattığına göre: "Dedesi Muhammed İbnu Amr, el-Efrâk adındaki bağının meyvesini dört bin dirheme sattı. Bundan sekiz yüz dirheme tekabül eden hurmayı müstesna kıldı."Muvatta, Büyû 18, (2, 622).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here