Ana sayfa O Rüyada orucu hurma ile açmak

Rüyada orucu hurma ile açmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada orucu hurma ile açmak

Rüyada orucu hurma ile açmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada orucu hurma ile açmak  yediğiniz meyve miktarınca ilim öğreneceğinize, bunu yaşam tarzı haline getireceğinize, ancak faydasının olmayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  güç ve kuvvet bulacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak bedbahtlığa ve kurtuluşa ermemeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise ve bu rüya sahibi bazı sıkıntıların çengeline düşeceğine tâbir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için  durumunuzun iyi olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ele geçecek bolca paraya delalet eder.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 124 ( yüzyirmidört )
Rüyada orucu hurma ile açmak Ömür ÖREROĞLU tarafından 16.10.2016 – 22:46 tarihinde Fransa / Angers şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mevlana Halid Bağdâdî Hazretleri, “Dinin kuvvet bulması için dünyayı da isterim” derken, müslümanın çalışması gerektiğini ulvi bir gayeye bağlayarak bize sunar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here