Ana sayfa Ö Rüyada örülmüş yelek görmek

Rüyada örülmüş yelek görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada örülmüş yelek görmek

Rüyada örülmüş yelek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada örülmüş yelek görmek şu veçhile de tabir olunur: a) Hayırlı bir zevce , b) Ev ve yer , c) Geniş mülk , d) Mal ve evlat , e) alim.. Bazı rüya yorumcularına göre de  ömrünüzün uzayacağına ve işinizin düzene gireceğine işarettir.
# Olumsuz olarak büyük sıkıntıya ve musibete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise  bu ıstırabın daha da artacağına işarettir.
# Ünlü filozof İbn-i Zühr yorumunda uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızla tekrar bir araya geleceksiniz demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerin önünü açan veya işleri bitiren şeye tabir olunur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 510 ( beşyüzon )
Rüyada örülmüş yelek görmek Verim ARAP tarafından 07.08.2016 – 12:47 tarihinde Trabzon / Düzköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4648 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor:"Allah Teâlâ Hazretleri meleklerine şöyle emreder: "Kulum kötü bir amel yapmak isteyince, onu yapmadıkça yazmayın. Yapınca, onu aleyhine bir günah olarak yazın. Eğer benim rızamı düşünerek terk etti ise bunu onun lehine bir sevap yazın. Kulum iyi bir iş yapmak arzu edince, yapmasa bile onu, lehine bir sevap yazın. Eğer onu yaparsa, en az on misli olmak üzere yediyüz misline kadar ona sevap yazın."Buhari, Tevhid 35; Müslim, İman 203, 205, (128, 129); Tirmizi, Tefsir, En'âm (3075).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here