Ana sayfa O Rüyada oturarak banyo yapmak

Rüyada oturarak banyo yapmak

2
0
PAYLAŞ

Rüyada oturarak banyo yapmak

Rüyada oturarak banyo yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada oturarak banyo yapmak  başkaları tarafından önemli bir konuda bilgilendirileceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  ahiret menfaatine işarettir.
# Olumsuz olarak düzensiz yaşamanız nedeniyle sağlığınızın bozulduğunu bildirir. Bazı rüya tabirlerinde ise günah ve namazı terk ile de tâbire tâbir olunur.
# Ünlü alim Hacac bin Yusuf bin Matar rüyayı gören kişi için  yoğun işlerle karşılaşacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  dindarlığınızın artacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 787 ( yediyüzseksenyedi )
Rüyada oturarak banyo yapmak Eray COŞANDAL tarafından 03.06.2016 – 22:41 tarihinde Fransa / Bordeaux şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Cenab-ı Hak affedicidir ancak kul hakkına karışmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here