Ana sayfa O Rüyada oturarak uçtuğunu görmek

Rüyada oturarak uçtuğunu görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada oturarak uçtuğunu görmek

Rüyada oturarak uçtuğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada oturarak uçtuğunu görmek  çocuğunuzun vefat edeceğine veya büyüyüp sizin yerinizi alacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  birtakım günahlar işleyeceğinize, daha sonra tövbe edip dindar ve takvalı biri olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak sevmediğiniz insanlarla aynı ortamı paylaşacaksınız demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise zevcesi ile arasının açılacağına yorumlanır.
# Ünlü düşünür Ebu Maşer el-Belhi tabirinde geçmişte arada kırıcı konuşmalar ve sorunlar yaşanan irtibatın tamamen kesildiği birinden alınan haberle yeniden keyifsizlik yaşanacağını işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ecelinizin yaklaştığına ve tövbe ederek bu dünyadan ayrılacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 324 ( üçyüzyirmidört )
Rüyada oturarak uçtuğunu görmek Erk HALICILAR tarafından 07.10.2016 – 20:14 tarihinde Erzurum / Oltu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4730 – Mikdad İbnu'l-Esved radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Bahtiyar, fitneden kaçınan kimse ile belâlarla karşılaşınca sabreden kimsedir. Ne mutlu ona!"Ebu Davud, Fiten 2, (4263).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here