Ana sayfa O Rüyada oturma grubu görmek

Rüyada oturma grubu görmek

2
0
PAYLAŞ

Rüyada oturma grubu görmek

Rüyada oturma grubu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada oturma grubu görmek  daima emniyet içinde olacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de az miktarda mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak acizliğe, korkaklığa ve cüzi bir rızka kanaat etmeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda  şiddetli bir hastalık yüzünden öleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  tamahkar düşmana işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 810 ( sekizyüzon )
Rüyada oturma grubu görmek Halil ERBAY tarafından 21.02.2016 – 00:33 tarihinde Kastamonu / Cide şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Azrail’de olsa, gelen melek değil mi? Öyleyse senin canını alıp Rabbine kavuşturacak olan melekten ne korkarsın a gafil!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here