Ana sayfa P Rüyada parmak yakmak

Rüyada parmak yakmak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada parmak yakmak

Rüyada parmak yakmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada parmak yakmak  hiç beklemediğiniz bir fırsat yakalayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  güçlü, akıllı ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak  bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntıya işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için  yukarıda belirtilen vasıftaki bir kadınla evleneceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  içinden çıkamayacağınız birtakım zor işlere kalkışacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 180 ( yüzseksen )
Rüyada parmak yakmak Sertaç DELİLOĞLU tarafından 24.02.2016 – 04:49 tarihinde Adana / Seyhan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nimete hakkıyla şükretmek, berekete bereket katar. Hiçbir şeyi kuldan değil, Allah’tan istemek, bereket kapısını sürekli açık tutmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here