Ana sayfa P Rüyada parmaklarını ojeli görmek

Rüyada parmaklarını ojeli görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada parmaklarını ojeli görmek

Rüyada parmaklarını ojeli görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada parmaklarını ojeli görmek nimet ve zenginliğe işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  zengin ama cimri kimseye işarettir.
# Olumsuz olarak  aile bireylerinizin dağılacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise eldeki nimete şükretmemenin işareti delâlettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için  İslam üzere öleceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dindar kimseye işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 359 ( üçyüzellidokuz )
Rüyada parmaklarını ojeli görmek Çınar KÖÇER tarafından 27.03.2016 – 15:51 tarihinde Karaman / Sarıveliler şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İyilerle dost ol, kötülerden emin olursun.Hz. Ömer (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here