Ana sayfa P Rüyada paşa olduğunu görmek

Rüyada paşa olduğunu görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada paşa olduğunu görmek

Rüyada paşa olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada paşa olduğunu görmek rüya sahibinin çok ömürlü olduğuna ve hayrının devamlılığına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  kişiliksiz birinin hizmetinde çalışacağınıza işarettir.
# Olumsuz olarak akılsız ve ahmaklık ile tabir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise iftira ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Kerecî görülen rüya güvenilir bir dost veya ortağa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  geçiminizin söz sahibi biri tarafından sağlanacağına, ancak zulüm göreceğinize işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 607 ( altıyüzyedi )
Rüyada paşa olduğunu görmek Berke SELVİ tarafından 05.10.2016 – 20:08 tarihinde Batman / Gercüş şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ’nın takdirine rıza göstermeyen kişinin Cenab-ı Hakk’ın gazabına uğraması kaçınılmazdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here