Ana sayfa P Rüyada pasta malzemesi almak

Rüyada pasta malzemesi almak

1
0
PAYLAŞ

Rüyada pasta malzemesi almak

Rüyada pasta malzemesi almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada pasta malzemesi almak  aşk konusunda başarılı olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  işe yaramayan çirkin sözler söyleyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak geçim hususunda zayıflık ve tembelliğe delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise başkalarının düşüncelerinden etkileneceğinize şeklinde yorulur.
# Ünlü düşünür Halil ibn Ahmed el-Ferahidi tabirinde  mal varlığınızı kaybedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  evleneceğinize ve eğer evliyseniz bir kız çocuğunuz olacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 250 ( ikiyüzelli )
Rüyada pasta malzemesi almak Betim GÖDEK tarafından 17.10.2016 – 02:18 tarihinde Adana / Feke şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6037 – Abdullah İbnu Muhammed, babası tarikiyle dedesi Akil'den naklediyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Abdeste bir müdd, gusle de bir sa' su yeterlidir" buyurmuştu" dedi. Bunun üzerine orada bulunan bir zât Akil'e: "Bu kadar su bize yetmez" diye itiraz etti. Akil de: "Bu kadar su, senden daha hayırlı, saçı da senden daha çok olan zata yetti" diye cevap verdi. Burada kastettiği kimse Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm idi."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here