Ana sayfa P Rüyada pasta ve kurabiye görmek

Rüyada pasta ve kurabiye görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada pasta ve kurabiye görmek

Rüyada pasta ve kurabiye görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada pasta ve kurabiye görmek hayır ve menfaate delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de  ilim ve hikmet öğreneceğinize veya bir meslek edineceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak büyük bir belaya delâlettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  aldığınız darbenin şiddetince size vuran kimseden zorluk göreceğinize işarettir.
# Ünlü alim Ebu Saidü l-Vaaz da demiştir ki; mal ve murada işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  savaş ve husumetten kurtulacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 488 ( dörtyüzseksensekiz )
Rüyada pasta ve kurabiye görmek Kuday BAŞTEPE tarafından 19.10.2016 – 22:11 tarihinde Uşak / Banaz şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

985 – Zeyd İbnu Eslem anlatıyor: "Ebu Ubeyde, Hz. Ömer radıyallahu anhümâ'e yazarak Rum cemaatlerini ve bunlardan duyduğu endişeyi belirtti. Hz. Ömer radıyallahu anh kendisine şu cevabı verdi: "Emmâ ba'd: Bil ki, mü'min bir kula nerede bir şiddet inecek olsa Allah ondan sonra bir ferec (kurtuluş) verir. Zira bir zorluk iki kolaylığa asla galebe çalamaz. Cenâb-ı Hakk da Kur'ân-ı Kerim'inde şöyle buyurmuştur: "Ey iman edenler, sabredin, düşmanlarınızdan daha sabırlı olun, cihâda hazır bulunun, Allah'tan da korkun ki başarıya eresiniz" (Al-i Imrân 200).Muvatta, Cihâd 6, (2, 446).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here