Ana sayfa P Rüyada patates ambarı görmek

Rüyada patates ambarı görmek

1
0
PAYLAŞ

Rüyada patates ambarı görmek

Rüyada patates ambarı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada patates ambarı görmek  değeri ve miktarı kadar birinden fayda elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de genç kızlar ve bekâr erkekler için evlenmeye delâlet eder.
# Olumsuz olarak maceraya olan düşkünlüğünüzden sürekli tehlikeye atılıyorsunuz demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise zevceden ayrılmaya veya ölüme delâlet eder.
# Büyük rüya tabircisi Sabit bin Kurra rüyayı gören kişi için  hizmetçinizin göçebelerden olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için genel olarak iyiye işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 526 ( beşyüzyirmialtı )
Rüyada patates ambarı görmek İstemihan KADI tarafından 17.12.2016 – 05:02 tarihinde Fransa / Grenoble şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4349 – Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Cebrail aleyhisselâm yanıma gelerek elimden tuttu ve bana ümmetimin gireceği cennet kapısını gösterdi."Hz. Ebu Bekr atılıp:"Ey Allah'ın Resulü! Ben o sırada seninle olmayı ne kadar isterdim, ta ki ona ben de bakayım!" dedi.Aleyhissalatu vesselam:"Ey Ebu Bekr, ümmetimden cennete ilk girecek kimse olman sana yetmez mi!" karşılığında bulundular."Ebu Davud, Sünnet 9, (4652).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here