Ana sayfa R Rüyada rabia ismi görmek

Rüyada rabia ismi görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada rabia ismi görmek

Rüyada rabia ismi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada rabia ismi görmek biri aracılığıyla hoşnut olacağınıza ve nimet elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  bir grup insanı hayır üzere bir araya getireceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak hissiz ve lakayt biri olduğunuza şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için işlerinizin yolunda gideceğine ve güzel olacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  hastalanacağınıza ve tövbe edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 284 ( ikiyüzseksendört )
Rüyada rabia ismi görmek Göksel ATLI tarafından 29.02.2016 – 21:59 tarihinde Rize / İyidere şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami'ye; "Nefsine verdiğin en hafif cezâ nedir?" diye sordular. Cevabında; "Bir defasında nefsim, bir itaatsizlikte bulundu. Buna ceza olarak bir yıl boyunca hiç su içmedim." buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here