Ana sayfa R Rüyada rahman ismi

Rüyada rahman ismi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada rahman ismi

Rüyada rahman ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada rahman ismi  bir alimin tavsiyesiyle tövbe edeceğinize ve bu vesileyle takva sahibi olacağınıza, bazı tabircilere göre ise çocuğunuzun hastalıktan kurtulacağına ve eğer gurbetteyseniz, esenlik içinde memleketinize döneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  dininizin yarısının heder olacağına veya büyük bir günah işleyeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kaza atlatacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde murada ereceğinize ve düşmanı alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işlerinizin yavaş ilerleyeceğine ve sabırlı olduğunuz takdirde büyük menfaatler elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 222 ( ikiyüzyirmiiki )
Rüyada rahman ismi Tarkan AVIANDI tarafından 15.12.2016 – 23:46 tarihinde Burdur / Karamanlı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7298 – Üsâme İbnu Zeyd radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm bir gün Ashab-ı Kiramına: "İçinizde cennet için gayret edecek kimse yok mu? Zira cennetin eşi yoktur. Kâ'be'nin Rabbine yemin ederim ki, cennet, parıl parıl parlayan nurları, güzel kokulu üğrünen yeşillikleri, sağlam yüksek köşkleri, devamlı akan nehirleri, çok çeşitli olgun meyveleri, güzel genç zevceleri, pek çok takım elbiseleri ile yüksek, sağlam ve güzel saraylarda saadet ve yüz parlaklığı içinde yaşanan ebedi mekândır" buyurdu. Sahabiler: "Biz zaten onun için gayretteyiz, ey Allah'ın Resulü!" dediler. Aleyhissalâtu vesselâm: "İnşaallah!" deyiniz" dedi ve sonra cihaddan söz açtı ve ona teşvik etti."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here