Ana sayfa R Rüyada recep ismi

Rüyada recep ismi

1
0
PAYLAŞ

Rüyada recep ismi

Rüyada recep ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada recep ismi gücünüzün ve makamınızın artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  hacca gideceğinize ve rızkınızın bollaşacağına işarettir.
# Olumsuz olarak bir iş sebebiyle yardıma muhtaç olmağa tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise  bir kadından ayrılacağınıza işarettir.
# Ünlü düşünür Ferîdüddin Attâr tabirinde  çocuğunuzun veya hizmetçinizin öleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzu ettiğiniz bütün şeylerin gerçekleşeceğine, üzüntüden kurtulacağınıza ve rızkınızın bollaşacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 568 ( beşyüzaltmışsekiz )
Rüyada recep ismi Çınar TOĞAN tarafından 22.08.2016 – 13:24 tarihinde Mersin / Çamlıyayla şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Himmetini şahsına hasreden, insan değildir.Said-i NursiHiç kimseye faydalı olmamak, tam manasıyla kıymetsiz olmak demektir.Descartes

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here