Ana sayfa R Rüyada resul ismi

Rüyada resul ismi

3
0
PAYLAŞ

Rüyada resul ismi

Rüyada resul ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada resul ismi  arzu ve beklentilerinizin yerine geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  üzüntüye işarettir.
# Olumsuz olarak ertelenecek bir yolculuğa delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise fakirlik ve kanaat ile tabir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya  haram bir şey yiyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için âlim, fazıl, gönül ehli ve büyük zatlara muhabbet etmeye ve onlar ile olmaya delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 103 ( yüzüç )
Rüyada resul ismi Ökten MURSAL tarafından 10.09.2016 – 04:56 tarihinde Bursa / Nilüfer şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4400 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Ubeydullah İbnu Ziyad'a Hz. Hüseyin radıyallahu anh'ın başı getirildi. Elindeki çubuğun ucuyla burnuna dürtüyor ve:"Bu kadar güzelini de hiç görmedim!" diyordu. Ben de:"O, Âl-i Beyt arasında Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a en çok benzeyeni idi" dedim."Buhari, Fezailu'l-Ashab 22; Tirmizi, Menakıb, (3780).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here