Ana sayfa R Rüyada rıdvan ismi

Rüyada rıdvan ismi

3
0
PAYLAŞ

Rüyada rıdvan ismi

Rüyada rıdvan ismi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada rıdvan ismi müctehidler için ilme bazan da dindeki bozukluğa delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de  gördüğünüz zarar miktarınca zahmetle mal elde edeceğinize işarettir.
# Olumsuz olarak insanın elde edeceği müspet ya da menfi kazançlara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aciz düşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbn Hurdâzbih yorumunda  yediğiniz et miktarınca birinden mal elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  iffetli ve temiz bir eşinizin olduğuna işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 410 ( dörtyüzon )
Rüyada rıdvan ismi Noyan KINA tarafından 14.07.2016 – 07:47 tarihinde Diyarbakır / Yenişehir şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyamda.org u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Varlıklarında sevindiğin şeyler az olursa, yokluklarında üzüldüğün şeyler de az olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here